Casa De Temporada Villa
A 3 hálószobás Casa De Temporada Villa Peruíbe medencére néző teraszt, valamint úszómedencét biztosít.
A Peruibe Beach nagyjából egy 10 perces kocsiútra, míg a Praia da Reserva hozzávetőlegesen 3 km-re található a 3 fürdőszobás villától. A környéken olyan bevásárlóhelyek találhatók, mint a hozzávetőlegesen 7 km-re található Praça Flórida.
A Casa De Temporada Villa magába foglal egy fürdőszobát walk-in zuhanykabinnal és külön WC-vel.
A Peruíbe városi ingatlan felszerelt konyhasarkot, valamint étkezőt kínál a főzéshez és étkezéshez. A konyhában továbbá kávé/tea készítőt, hűtőt és sütőt is kínálnak. A Peruíbe városi nyaraló továbbá 130 km-re van a Congonhas repülőtértől. A szálláshely továbbá egy magán kertet is kínál erkéllyel.
- Helyi látnivalók
- Mirante da Torre3,2 km
- Estância Balneária Belmira Novaes2,9 km
- Comunidade Nossa Senhora do Perpetuo Socorro2,8 km
- Praia Do Centro3,4 km
- Porto Club3,1 km
- Tévétorony kilátó1,8 km
- Abarebebe-romok2,3 km
- Churras & Brejas3,5 km
- Comunidade Nossa Senhora Aparecida2,1 km
- Peruibe Beach3,9 km
- Repülőterek
- Congonhas128 km
Hotel felszereltsége
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
Szoba felszereltsége
- Ülősarok
- Belső udvar
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- LCD TV
Fontos megjegyzés
- Pótágyak részletei
- A szobában kiságy nem elérhető.
- A szobában pótágy nem elérhető.
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa De Temporada Villa milyen messze van a Congonhas repülőtértől?
A Congonhas repülőtér és a Casa De Temporada Villa között 130 km távolság van. - ❓
Medence elérhető a Casa De Temporada Villa kínálatából?
Igen, a Casa De Temporada Villa vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető úszómedencét. - ❓
A Casa De Temporada Villa konyhával berendezett?
A Casa De Temporada Villa felszereltségéhez tartozik egy felszerelt konyhasarok. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a nyaraló vendégei vagyunk?
Peruíbe nevezetességei közé tartozik a Peruibe Beach és az Abarebebe-romok, amelyek 4 km-re, illetve 2 km-re találhatók a nyaraló területétől. Ezenkívül a Praia da Reserva (4,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.